Fiyat Teklifi Alın

İletişim

AyrimNet Web Çözümleri

  0539 624 05 44

 0216 687 17 51

 info@ayrim.net

Saray Mh. Dr. Adnan Büyükdeniz Cd. Cessas Plaza 2. Blok No: 4/21 Kat: 10, Plaza Cubes,  Ümraniye/İSTANBUL – PK:34768

Haftaiçi: 09.00 – 18.00

Fiyat Teklifi Alın

Ulaşım Rehberi

AyrimNet Web Çözümlerine Kolay Ulaşım İçin Aşağıdaki Rehberi Kullanabilirsiniz.

Metro İle Geliş;

Çekmeköy – Ümraniye – Üsküdar metrosuna binin, Çakmak durağında inin, Kırmızı şapkalı devlet hastanesi minibüsüne binin ve ERGO Plaza önünde inin.

 

Avrupa Yakasından Geliş;

Metrobüse binin ve Altunizade durağında inin, Çekmeköy – Ümraniye – Üsküdar metrosuna binin, Çakmak durağında inin, Kırmızı şapkalı devlet hastanesi minibüsüne binin ve ERGO Plaza önünde inin.

 

Marmaray İle Geliş;

Marmaray ‘a binin, Üsküdar istasyonunda inin, Çekmeköy – Ümraniye – Üsküdar metrosuna binin, Çakmak durağında inin, Kırmızı şapkalı devlet hastanesi minibüsüne binin ve ERGO Plaza önünde inin.

Göztepe ‘den Geliş;

Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi önünden 20K hatlı otobüse binin, Yamanevler durağında inin ve trafiğin akış yönünde 10dk. yürüyün. Ümraniye Türk Telekomu geçtiğinizde ilk ışıklarda sağdan girin ve sol çaprazınızda göreceksiniz.

 

Kadıköy ‘den Geliş;

Kadıköy ‘den 14ES hatlı otobüse binin, Ümraniye İSKİ durağında inin. Karşıya geçin ve trafiğin ümraniye gidiş yönü yani karşı caddeye geçin. Kırmızı şapkalı devlet hastanesi minibüsüne binin ve ERGO Plaza önünde inin.

 

Taksi İle Geliş;

Yolculuğunuzun 10₺ ‘si bizden. Careem Taksi uygulamasını İNDİRİN yada Davet Kodu: HAMZA617822 kullanın, 10₺ hesabınıza tanımlansın.

Taksi & Özel Araç İle Ulaşım