Ümraniye Web Tasarım | 🎯💻🎨 AyrimNet Web Çözümleri - Web Tasarım Ajansı

Fiyat Teklifi Alın

Ümraniye Web Tasarım

Ümraniye Web Tasarım

Her yıl kendini geliştirmekte olan İstanbul’un güzide ilçelerinden Ümraniye, artık dijital ortama geçiyor. Aşağıda ki çizelgede de artık ümraniye web tasarım arama kelimesinin Google Arama Motorunda aylık ortalama 210 ve üzerine çıktığını görüyoruz.

Ümraniye Web Tasarım kelimesinin 1 yıllık, ay ay arama hacmi eğilimleri;

En çok sorulan sorulardan biri ise bir web sitesinin ne kadara malolduğu olmakta. Bu kadar istatistiği vermemizin nedeni ise her yaptığımız sitede öncelikle anahtar kelime analizi yapılır ve anahtar kelime hacmine göre siteniz kurulmaktadır.

Büyük ve gereksiz ödemelerden kaçınarak sadece alakalı olan kelimeler üzerine ilerlenerek web siteniz tasarlanır ve reklamlarınız kurularak teslim edilmektedir.

Web Site Fiyatları

Çok fazla efekt olmayan, seo ve mobil uyumlu web site tasarımı: 999₺

Size özel tema ve lisansı olan, mobil ve seo uyumlu Kurumsal Web Tasarım: 1600₺

Woocommerce yani WordPress E-Ticaret ise: 2100₺

Bunların yanısıra İdeasoft Ümraniye Bayisiyiz. E-Ticarete başlarken Türkiye ‘nin en iyi E-Ticaret yazılım firması İdeasoftu önermekteyiz. Size özel fiyat çalışması ve demo talebiniz için 0539 624 05 44 numaralı hattımıza sms yada WhatsApp ‘tan yazmanız yeterli olacaktır.

 

Web Sitesi Yıllık Ücretlerimiz;

Web sitelerinden alınan ücretler tek seferliktir. Domain ve hosting bizim tarafımızdan sağlanırsa, satın alacağınız hostinge özel fiyatlandırılır. Domain ve hosting size ait ise yıllık olarak bize ödeme yapmazsınız. Sadece özel talepleriniz olursa ek ücretlendirme yapılır.

 

GÖNDER
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabilirim?